Розпочато передзамовлення на новий історичний графічний роман “Володимир, князь київський“. Цей комікс надає можливість подивитися на давно знайомі усім факти з іншого боку, візуалізувати розвиток подій, що увійшли в історію як один з найяскравіших періодів розвитку нашої держави, та спробувати зрозуміти мотивації та переживання князя Володимира Великого.

Володимир 1

Головне, за що пам’ятають Володимира, – перехід з язичництва до християнства. Прийняття християнської віри означало вибір країною прогресивного шляху розвитку.

Але як же бути з вірою батьків, якій він доти був так вірний? Як пережити цей болючий розрив? Тільки сильна людина могла піти на це і повести за собою інших. І для того, щоб змінити країну, він мав змінитися сам!

Пропонуємо у цікавій формі – у форматі графічного роману – ознайомитися з життям людини, яка провела одні з найуспішніших реформ на українській землі, зрозуміти неординарність та внутрішні переживання цієї доленосної особистості.

Для тих, хто встигне оформити передзамовлення до 15.09.2017, ми підготували бонуси!

Ви можете замовити графічний роман за спеціальною ціною 145 грн, а не за 160.

До кожного попередньо замовленого коміксу ми даруємо колекційну монету номіналом 1 гривня із зображенням головного герою роману – князем Володимиром Великим.

Початок продажу та відправлення замовлень графічного роману “Володимир, князь київський” розпочнеться з 20.09.2017.

Приклади сторінок графічного роману: