Ось і раптово закінчилося літо. Видавничі канікули теж добігли кінця –  останні дні принесли нам низку цікавих анонсів. Ит теж маємо кілька новин, якими хочемо поділитися.

  • Поперше ideo-grafika.com переходить на українську. Відтепер наш магазин, анонси, опис нових видань – все буде українською. Ми вважаємо що це вірний крок у бік національної культури коміксу, яку нам усім треба всебічно підтримувати.
  • Подруге ми хочемо анонсувати наш спільний з PlayUA.net проект – це український комікс-дайджест. Він висвітлює новини із світу коміксів США, Європи та України. Також разом з друзями із PlayUA.net ми розпочали рубрику оглядів коміксів, що присутні на українському ринку.

 


 

Цього тижня не обійшлося без новинок:

Росомаха. Старик Логан

Колись Марк Міллар («Kik-Ass», «Most Wanted») уже робив історію про Росомаху — «Ворог держави», але цього разу він перевершив самий себе. В цьому йому допоміг його «брат по зброї» в «Громадянській Війні» — художник Стів МакНівен.

Змішавши супергероіку та  антиутопію світу «Людей Ікс: Днів минулого майбутнього» з диким постапокаліптичний світом «Божевільного Макса» та трагічною подорожжю героя, що нагадує архетипи Клінта Іствуда, Марк Міллар створив комікс про Росомаху, який знаходиться на роздоріжжі і не знає, хто він тепер і ким він хоче бути.

Божевільні екшн-сцени Міллара і динамічна розкадровка МакНівена змусять вас з нетерпінням перегортати сторінки, поки Росомаха НЕ прикінчить останнього лиходія в своєму нескінченному пошуку мирного існування.


«Потерянная в море» — один з перших графічних романів Брайана Лі О’ Меллі, автора легендарного «Скотта Пілігрима».

Це повільний роад-тріп дівчини-підлітка Рейлі та її раптових подорожніх через рівніни сучасних Сполучених Штатів.

Головна героїня нещодавно пережила важку душевну травму та знаходится у стані пошуку самої себе. Чи вистачить їй сил знайтися у морі власних почуттів та думок? Яку роль тут відіграють кішки? Ласкаво просимо у світ «загубленої у морі».


Хто позбавить сімох ведмежат-гномів від велетки, яка заснула на їхніх ліжках? Але більше цього — тут раптово ще з’являються флейтист зі щурами, хоробрий лицар та порося-муляр! У цій грандіозній плутанині сімці ведмежат доведеться неабияк понервувати … Не вистачало тільки малолітньої банди винищувачів-огрів!

Еміль Браво — славетний французький автор коміксів, який малює для дітей. Його героїв — Жюля, Спіру, ведмежат-гномів люблять діти в усьому світі.


Прийшла зима. І це ж треба, щоб в сьоми ведмежат-гномів закінчилася вся іжа! Проте справжні пригоди почнуться лише коли в двері погрюкає кіт в хутряних  чоботах..

Ця драматична історія заведе нас у чащобу дрімучого лісу, де…

Втім, далі мовчимо, бо не бажаємо знову відчути ці випробування, що випали на долю наших героїв, яким належить відповісти на доленосне питання: солодке чи солоне?

Еміль Браво — славетний французький автор коміксів, який малює для дітей. Його героїв — Жюля, Спіру, ведмежат-гномів люблять діти в усьому світі.

А також знову в наявності комікси, що було продалися протягом літніх канікул. Приємного читання!