Новий тиждень розпочався з нових коміксів. В авангарді сьогоденньої новини три комікси із всесвіту Зоряних Війн. Всі три комікси присвячени сітхам – Дарту Молу та Дарту Вейлдеру. І не дивлячись на обрану ними сторону силу для багатьох це найулюбленіші персоналії Зоряний Війн.


Графічний роман від видавництва Біла Ворона, який вважається однією з кращих ілюстрованих історій для дітей і підлітків. Все почалося з п’єси канадської авторки Фанні Брітт, що розповідає про дівчинку Елен, від якої відвернулися всі її шкільні подруги. Ізабель Арсено, відома своїми графічними адаптаціям класики, вигадала чарівну історію на її основі. В оповіданні є місце і доброті, і дружбі, і красі, і надії на добрий фінал.


Ми раді, що нарешті асортимент нашої крамнички поповнився чудовими коміксами від видавництва Бумкнига. Майже кожне з ціх видань є лауреатом чи номінантом престижних коміксових премій.


Ще один новий видавець в нашому кошику, Comics Factory,  і знову два відомих комікса з купою нагород, один з них вкрай відвертий, проте інший край дивакуватий.


Нові артбуки, присвячені найвідомішим ігровим франшизам. Під обкладинкою одного зібрані графічні матеріали по всім частинам стратегій Total War, а інший дасть змогу фанатам Tomb Rider вирушити у захоплюючу подорож слідом за Ларою Крофт та дослідити все, що залишилось “за кадром” в грі Rise of Tomb Rider.


І в завершення низка видань, які повернулися на полиці нашї крамнички – від Хеллбою та енциклопедії Світ Відмака, до комікс-адаптацій Кінга, Бредбері та Геймана.

Приємного читання!