Не вспіли ми очухатись від попередньої поставки, як новісенькі комікси вже нетепрляче просяться на наши онлайн-полиці. Тож тримайте купу цікавих новинок!


Маленька Хейзел вчиться робити свої перші кроки, а Алана і Марко намагаються почати нове життя на планеті Гарденія. Чи зможе їх сім’я витримати випробування побутовими негараздами?

Для тих, хто пропустив початок цієї феєричної космосаги є гарна новина: незабаром буде перевидання першої книги!


Мандри Геральта приводять його на борт «Пророка Лободи», корабля дурнів, ренегатів і злочинців. Проте деякі пасажири набагато небезпечніше інших і до того ж приховують мерзенну таємницю, яка може призвести екіпаж і пасажирів до гіркої і страшної долі, відплати матері-лисиці!

Ведьмак. Дом Витражей

Коли жахи, що пережиті командою найманців з Перса, залишаються позаду, один з пасажирів виявляє нову жахливу небезпеку, і незабаром екіпаж виявляється втягнутий в смертельну сутичку між хижаком і жертвою!


До Землі наближається грандіозна Сила Фенікса. Для Капітана Америка і Месників Фенікс — загроза самому існуванню планети. Для Циклопа і Людей Ікс — останній шанс на виживання мутантів. Але Фенікс вже вибрав свого носія — молоду Хоуп Саммерс, і ніхто не знає, чи готова дівчина прийняти на себе долю світу. Але коли Месники вирішують втрутитися, Циклоп дає їм рішучу відсіч. Так починається битва, рівної якій всесвіт Marvel ще не бачив. Людина-Павук і Росомаха, Магнето і Колос, ртуть і Ала Відьма, Хойкай  та Гамбіт — всі вони і багато інших зійдуться в бою за долю планети!

Мстители против Людей X
Человек-Муравей

Комікс про супергероя, якого легко не помітити, а от звернути увагу на сам комікс безумовно варто. Підійде і,  хто дивився фільм, і тим, хто просто любить хороші комікси.

Сценарист Нік Спенсер вже за перший випуск встигне розвіяти сумніви все ваші про це коміксі і змусить Від щирого серця вболівати за Скотта Ленга.


Неважливо ким були ваші батьки. Важливо, що робите ви. Хто небудь повинен врятувати світ. Ви — хто небудь. Робіть висновки самі.

Віккан, Галклінг, Кейт «Хоукай» Бішоп, Локі, Місс Америка та Марвел-Бой свої висновки вже зробили. Одже зараз вони — Молоді Месники. А це означає, що на нас чекають бійки, з’ясування відносин та цілих п’ять випусків одбірної гормональної паніки!

Молодые Мстители

Приємного читання!