Інформація про магазин

ideo-frafika.com

Магазин коміксів ideo-grafika.com пропонує читачеві кращі комікси, артбуки та фантастичну літературу.  На наших полицях можна знайти як популярні комікси від провідних американських видавництв Marvel та  DC Comics, так і альтернативні твори американських та європейських митців.

Також ми пропонуємо великий вибір аксесуарів – фігурки, магніти,  наліпки, постери, футболки із символікою із коміксів, відеоігор та серіалів.

Ми гарантуємо якість товара, його якісне пакування та термінову доставку. У разі виявлення дефекта, браку чи невідповідності товара замовленому, ми здійснюємо за власний кошт заміну такого товару.

Товар, який був придбаний в нашій крамниці, можна повернути  протягом 14 календарних днів, дотримуючись його початкового стану, згідно положень “Закону України про захист прав споживачів”. Для цього вам треба написати нам лист на адресу info@ideo-grafika.com, зазначивши номер замовлення та найменування товара. Вартість доставки в цьому випадку компенсації не підлягає.

Сплатити за замовлення в нашій крамниці можна декількома способами

Готівковий розрахунок

Якщо ви обрали у якості доставки “Самовивіз”, то ви можете розрахуватись готівкою одразу в крамниці

    

Оплата карткою VISA / MasterCard в крамниці

Наша крамниця обладнана банківським терміналом і ви можете зробити оплату за допомогою банківської картки VISA / MasterCard або Google-Pay

LiqPay12

Оплата карткою VISA / MasterCard при покупці on-line

Для того, щоб оплатити банківською карткою VISA / MasterCard при покупці online оберіть будь ласка спосіб платжа “Платіжна система LiqPay”. Використовуючи цю систему оплати ви також можете виписати рахунок для оплати через термінал ПриватБанку, який буде дійсний протягом 48 годин.

1399296200_no_privat24

LiqPay12

Оплата через Приват24 при покупці on-line

Для того, щоб сплатити через Приват24 при покупці online оберіть будь ласка спосіб платіжа “Платіжна система LiqPay”. Після переходу на сторінку сервіса LiqPay оберіть опцію оплати через Приват24.

5387532783a39be6320d8b0e446adcef

ukrposhtalogo

Післяплата та інше

При обранні варіанта “Післяплата” оплата здійснюється при отриманні замовлення у відділенні “Нової Пошти”. Комісію за наложений платіж сплачує покупець. Мінімальна сума замовлення для “Післяплати” складає 200 грн.

Якщо покупець не забрав замовлення із форомою оплати “Післяплата” з поштового відділення Нової Пошти протягом 5 діб, то замовлення повертається назад продавцю і повторне відправлення  здійснюється лише після компенсації покупцем вартості попередньої доставки та повернення.

Магазин залишає за собою право відмовити у оформленні замовлення із видом оплати “Післяплата”, особливо при замовленні акційних товарів із знижкою. Проте така відправка можлива за умови передоплати подвійної вартості доставки, яка буде компенсована магазином в сумі наложеного платіжу.

Самовивіз

5387532783a39be6320d8b0e446adcef

ukrposhtalogo

Доставка Поштовими службами

  • Ми відправляємо замовлення до відділення потштових служб  Нова Пошта та Укрпошта
  • Доставка здійснюється по терріторії Украиїни за виключенням окупованих теріторій
  • Вартість доставки залежіть від обраної поштової служби та ваги/об’єму посилки
  • Вартість доставки сплачую покупець у відділенні поштовї служби при отриманні замовлення
  • Строк доставки 2-5 робочих днів  в залежності від обраної поштової служби
  • Якщо сума замовлення сягає 800 грн і більше – доставка буде безкоштовною
Повідомити про наявність Мы сообщим вам, когда товар поступит на склад. Просто оставьте свой действительный адрес электронной почты ниже.
Почта Количество Мы не будем передавать ваш адрес никому другому.