Бог грому, суддя над супергероями та новий Дарт Вейдер!

Тор. Бог Грома
Судья Дредд: Год первый
Архангел
Видання містить весь ран Джейсона Аарона про Тора в одному томі (випуски # 1-25)
У десятків підлітків Мегасіті-1 прокидаються надприродні здібності. Дредд – молодий талановитий суддя, який звик вірити лише в значок і пістолет – не може знайти раціонального пояснення того, що відбувається.
У 2016 році політичні лідери США мають намір покинути зруйнований ними заражений радіацією світ за допомогою останньої надії людства: расщепителя, величезного механізму, що дозволяє створити нову реальність, яку можна змінити відповідно своїм підступним планам.
Звёздные Войны. Дарт Вейдер и плач теней
Время Приключений. Снежный Король
Родословная Хип-Хопа №4

370 

210 

90 

Дарт Вейдер – ім’я великого воїна, відоме в усій Галактиці і наводить страх і жах. Один з клонів, Хок, ніяк не може знайти своє місце в світі, в якому йде нескінченна війна Імперії і сепаратистів.
Сніговий Король – професійний викрадач принцес, але одного ранку він прокидається і виявляє, що світ перевернувся догори дном – вкрадений його улюблений пінгвін Гюнтер.
«Баттл ЕМСІ!» Кричить заголовок 4-го номера «Родоводу хіп-хопу». А це значить, що в номері розповідається про те, як діджеї в хіп-хопі почали йти на задній план, і все велику вагу стали набирати емсі – хлопці з мікрофонами.
Beowulf
Batman The Shadow The Murder Geniuses HC

205 

840 

699 

Мешканці «Сидонии» продовжують захищатися від гігантських прибульців Гауна. Четвірка кращих пілотів корабля відправляється на бойовий виліт, і серед них – Нагате Танікадзе, якому довірили управління легендарним Стражем «Цугуморі».
Сантьяго Гарсіа та Девід Рубін об’єдналися, щоб розповісти міф про Беовульфа, якому вже тисяча років і який надихнув на створення однойменної поеми, що стала фундаментальним шматочком англійської літератури та натхненних поколінь авторів, від Толкіна до голлівудських сценаристів.
Розслідуючи вбивство жителя Готема, Бетмен виділяє свого головного підозрюваного, Ламонта Кренстона… але з цим є дві проблеми.