Новинки є? А якщо знайдемо?

Артбуки!

540 

ЗАМОВИТИ

890 

ЗАМОВИТИ

499 

ЗАМОВИТИ
Тепер ви зможете подивитися на подорож Джоела і Еллі з іншого боку, дізнатися як виглядали персонажі на ранніх концептах і як пророблялися їх характери.
Подарункове видання альбомного формату, шведський папір, тиснення золотом.

Приголомшлива книга, справжня знахідка для всіх шанувальників «Єресь Хоруса»!

Путівник по світу “The Elder Scrolls V: Skyrim” розповість про історію та звичаї однієї з найбільш північних провінцій Тамріеля – Скайріма.

Нові містично-гумористичні пригоди!

Сабрина. Жуткие приключения
Дэдпул. Испытание Дракулы
Арчи (книга 1)

190 

ЗАМОВИТИ

215 

ЗАМОВИТИ

190 

ЗАМОВИТИ
Напередодні свого шістнадцятиріччя юна відьма Сабріна Спеллмен виявляється на роздоріжжі. Вона повинна вибрати між надприродною долею і її смертним хлопцем, Харві. Але Мадам Сатана, заклятий ворог її сім’ї з минулого, прибула в Гріндейл і звернула свій погляд на юну відьму.
Дракула обрав собі наречену. Їх союз повинен покласти край споконвічній війну і подарувати Дракулі владу над усім світом монстрів. Є лише одна проблемка: щоб привести наречену, він найняв Дедпула.
ПРИГОДИ НОВОГО АРЧІ ТРИВАЮТЬ!

Улюблений рудий герой Америки повертається в черговому томі нової захоплюючої серії «Арчі».

Защитники
Подростки мутанты ниндзя черепашки. Война Крэнга

475 

ЗАМОВИТИ

195 

ЗАМОВИТИ

195 

ЗАМОВИТИ
Погляньте на народження всесвіту Marvel очима звичайної людини. Фотограф Філ Шелдон не володіє якимись дивовижними здібностями, але у нього є неймовірне журналістське чуття і вміння опинитися в потрібний час в потрібному місці.
Зазвичай ці герої працюють поодинці … часом працюють разом в складі «Месників» … але іноді, коли над світом нависає нова загроза, приходить час для команди під назвою «Захисники»!
Нові пригоди улюблених героїв в декількох томах Підлітків Мутантів Черепашок Ніндзя!

Ще більше для найменших!

Атлас и Аксис

290 

ЗАМОВИТИ

310 ₴

ЗАМОВИТИ

310 

ЗАМОВИТИ
До лап двох відважних псів Атласу і Аксиса потрапляє старовинний сувій із зазначенням місця, де зберігається чарівна кістка достатку, здатна назавжди забезпечити їжею весь собачий рід.
Динозаври – одна з найбільших загадок історії Землі. Як вони виглядали? Коли з’явилися? До кого із сучасних тварин динозаври найближче? Коли і з-за чого вимерли ці дивні створіння?
Під земною корою твориться справжня магія – кипить магма, рухаються континентальні плити, плавляться камені. За вогнедихаючим вулканом ми бачимо, що наша планета – жива.

 

ЩЕ БІЛЬШЕ КОМІКСІВ