Новинки є? А якщо знайдемо?

Артбуки!

Last of Us 1
Тепер ви зможете подивитися на подорож Джоела і Еллі з іншого боку, дізнатися як виглядали персонажі на ранніх концептах і як пророблялися їх характери.
Подарункове видання альбомного формату, шведський папір, тиснення золотом.

Приголомшлива книга, справжня знахідка для всіх шанувальників «Єресь Хоруса»!

Путівник по світу “The Elder Scrolls V: Skyrim” розповість про історію та звичаї однієї з найбільш північних провінцій Тамріеля – Скайріма.

Нові містично-гумористичні пригоди!

190 

215 

190 

Напередодні свого шістнадцятиріччя юна відьма Сабріна Спеллмен виявляється на роздоріжжі. Вона повинна вибрати між надприродною долею і її смертним хлопцем, Харві. Але Мадам Сатана, заклятий ворог її сім’ї з минулого, прибула в Гріндейл і звернула свій погляд на юну відьму.
Дракула обрав собі наречену. Їх союз повинен покласти край споконвічній війну і подарувати Дракулі владу над усім світом монстрів. Є лише одна проблемка: щоб привести наречену, він найняв Дедпула.
ПРИГОДИ НОВОГО АРЧІ ТРИВАЮТЬ!

Улюблений рудий герой Америки повертається в черговому томі нової захоплюючої серії «Арчі».

475 

195 

195 

Погляньте на народження всесвіту Marvel очима звичайної людини. Фотограф Філ Шелдон не володіє якимись дивовижними здібностями, але у нього є неймовірне журналістське чуття і вміння опинитися в потрібний час в потрібному місці.
Зазвичай ці герої працюють поодинці … часом працюють разом в складі «Месників» … але іноді, коли над світом нависає нова загроза, приходить час для команди під назвою «Захисники»!
Нові пригоди улюблених героїв в декількох томах Підлітків Мутантів Черепашок Ніндзя!

Ще більше для найменших!

290 

310 ₴

310 

До лап двох відважних псів Атласу і Аксиса потрапляє старовинний сувій із зазначенням місця, де зберігається чарівна кістка достатку, здатна назавжди забезпечити їжею весь собачий рід.
Динозаври – одна з найбільших загадок історії Землі. Як вони виглядали? Коли з’явилися? До кого із сучасних тварин динозаври найближче? Коли і з-за чого вимерли ці дивні створіння?
Під земною корою твориться справжня магія – кипить магма, рухаються континентальні плити, плавляться камені. За вогнедихаючим вулканом ми бачимо, що наша планета – жива.