Нові дитячі комікси, що змусять задуматися навіть дорослих, закінчення рану манги Я – Сакамото, нові томи Нелюдь та Восхождение Героя Щита; аж два нових тома Ходячих мерців, шостий том серії Marvel NOW! про Дедпула, продовження Чорного молота та нові пригоди Людини-павука із анти-Веномом! І як бонус – два нові комікси по улюбленим іграм багатьох Dead Space та Dark Souls~~

Забуті герої Спіраль-Сіті виявилися за межами свого Супергеройське світу через кризу мультивселенной. Тепер вони — сім’я, котру розривають протиріччя, яка живе на загадковій фермі в маленькому місті і не може повернутися назад.
Агент Престон вийшла на слід минулого життя Дедпула і зробила шокуюче відкриття: у Дедпула є … дочка! Малятко росте без папки, в оточенні терористів, які жадають кровопролиття … особливо роду Дедпула. І звичайно, це все значно ускладнює її життя!
Ти — гідний, славний і першокласний герой. Ти рятував місто стільки раз, що й не злічити. Але як до тебе не доходить, Павучок? На кожне врятоване життя припадають мільйони нових способів померти!
Важко бути принцом і принцесою. Доводиться вчитися етикету, виконувати нудні завдання гувернантки, мадам Дісціплінди, і встигати ходити в школу. Але як же здорово, що поруч завжди є монстри, готові прийти на допомогу і влаштувати незабутні веселощі!
Батько Марсі — знаменитий шукач пригод Артур — зник під час експедиції до Єгипту, і дівчинці нічого не залишається, як відправитися по його слідах.
Зустрічайте двох вікторіанських геніїв: Аду Лавлейс — математика, запеклого гравця, протопрограмміста, дочку лорда Байрона, і Чарльза Беббіджа — ексцентричного, але невдачливого винахідника.
Одного разу туманним ранком хлопчик з класом відправляється на екскурсію в Емпайр-стейт-білдінг. На вершині вежі він знайомиться з доброзичливою хмарою, яка запрошує його відвідати загадковий Хмарний розподільний центр Сьомого сектора…
Вони довго вичікували, довго готувалися, і ось нарешті цей день настав. Наші герої, заручившись підтримкою сусідніх спільнот, виступають проти Негана!
Війна в повному розпалі і вже нікого не щадить. Обидві сторони терплять втрати і змушені думати, як перехитрити один одного.
Сато влаштовує наліт на медичний центр, де проводять досліди над нелюдами. Він сподівається, що Кей після перенесених мук зненавидить людей і встане на його сторону, але Кей не проявляє агресії, а, навпаки, намагається захистити лікарів, які його катували.
Сакамото в черговий раз доводить, що навіть самі повсякденні і тривіальні речі можна робити приголомшливо стильно — наприклад, повертатися додому зі школи або брати диски в відеосалоні для дорослих.
Сакамото не може бути поруч вічно — він їде. Але те, чого він навчив своїх друзів, залишиться з ними назавжди: доброта, хоробрість, чесність … і, звичайно, прагнення стати хоч трохи схожим на Сакамото.
Наофумі нарешті зустрівся віч-на-віч зі своїм головним ворогом: це первосвященик Церкви Трьох Героїв, який намагався обманом посварити його з іншими героями.
Андред з Ітвейла — хоробрий воїн, заточений в царстві вічної зими. Ведений священним обов’язком, він намагається вирватися з крижаної в’язниці і відправитися на виконання своєї кривавої місії. З боєм він пробиває собі шлях через мерзлі пустки, наповнені мерцями, щоб повернути вкрадену реліквію свого роду.
На далекій планеті Егіда VII команда шахтарів, видобувна корисні копалини для виснаженої Землі, знаходить незвичайний артефакт — Обеліск червоного кольору, покритий дивними символами.