Коміксо-завірюха!

Грудень і не думає збавляти оборотів!

Ще більше коміксів для усіх та кожного в магазині Ideo-Grafika.

Нова фантастика!

Метабарони 2
Юний робот бореться за виживання у всесвіті, де андроїди оголошені поза законом, а всі планети кишать мисливцями за головами.
“Метабароны” – це культова, грандіозна історія майбутнього від визнаного генія Алехандро Ходоровські і не менш знаменитого художника Хуана Хіменеза.
У далекому майбутньому Сонце збільшилося й отруїло Землю радіацією, і люди перебралися на дно океану, сховавшись там в закритих куполами містах. Пройшли тисячі років…

Свіжи пригоді у всесвіті Marvel!

370 

460 

190 

Кінець всього сущого настав, і боги скинуті, зламані, але не переможені. У чому ж секрет їх неймовірної сили духу?
Marvel 1602 – культовий графічний роман автора «Американських богів», всесвітньо відомого британського фантаста Ніла Геймана. Знаменитий письменник вирішив перенести знайомих і улюблених ним з дитинства супергероїв за часів королеви Єлизавети.
Щасливого Різдва! У нетрях Гарлема черевики високі, сорочки широкі, штани кльоші, а злочинці грізні! Але в самому центрі міста самий працьовитий, бойкоязичний супергерой з ланцюгом бродить по вулицях і виконує свою роботу!

Ще більше цікавих новинок!

280 

330 

350 

Ендрю Дуббо і Тім Сілей адаптували другий роман трилогії Р. А. Сальваторе «Легенда про темний ельфа»!
Дарту Вейдеру доручена місія знайти в Примарній Туманності втрачену імперську експедицію, яку очолював син амбітного Моффа Таркіна. Але подорож обертається непередбаченими подіями…
Разом з безжурною Емпорією вам належить зануритися в пучину міжпланетних воєн, відвідати загиблі світи, вислизнути від пасти величезного чудовиська, ледь врятуватися від полону підлих работорговців і божевільного жерця, що мріє принести імператрицю в жертву!

299 

190 

Різношерста команда “Сереніті”, корабля класу “Світлячок”, під командуванням капітана Малкольма Рейнольдса ховається на околиці відомої галактики від Альянсу. Колись вони були солдатами, одинаками або піддослідними свинками. Тепер же всі вони – найманці, завжди готові відправитися назустріч небезпеці заради великого винагороди.
Вже цілий рік пройшов з моменту, як мертві почали ходити по землі. Доля зіштовхує героїв із залишками минулого життя, покладаючи тяжким вантажем спогади на їх ще не зміцнілі після трагедії плечі.