Самураї, антигерої, шалені вчені та реактивний Карлсон!

Рик и Морти. Нужно больше приключений (том 2)
Самурай Джек. Классические истории. Полное издание
Приготуйтеся до нової порції божевілля, але тепер уже в коміксах, тому що таких історій ви ще не чули і не бачили! Другий том улюблених придурків уже в нас!
Скільки б ви заплатили за красу? За безсмертя? Тоні Старк дасть вам те, що ви хочете, але ціна буде жахлива!
Джек повернувся! Зустрічайте класичні комікси за мотивами популярного мультсеріалу.
Вселенная Стивена. Том 1
Гвен-Паук. Том 1. Еще большая сила
Невероятная Гвенпул. Глава М.О.Д.О.К. (книга 2)

220 

220 

Стівен Юніверс — самий звичайний хлопчик з прибережжя … який набагато незвичніше, ніж здається! Вирушай в пригоди разом зі Стівеном, щоб навчитися рятувати світ пліч-о-пліч з Гранат, Аметист і Перли, а також бути хорошим другом і відмінним сусідом.
ЖІНКА-ПАВУК з Землі-65 була переконана, що Пітер Паркер забрав з собою в могилу і загрозу ящера. Але попереду нове лускате буйство, яке змусить її задуматися не тільки про життя Пітера, а й про його смерть..
ЩО НАЙКРУТІШЕ, КОЛИ ЖИВЕШ В КОМІКСАХ? РОБОТА В КОМАНДІ, КРИХІТКА!
Дэдпул. Странный случай в космосе (том 7)
Дядюшка Скрудж и Дональд Дак. Последний из Клана Макдаков
Кролли

220 

445 

250 

Всіма улюблений веселун і найманець знову в справі, з новою роботою і новою дамою!
Дядечко Скрудж Макдак — найбагатший селезень в світі! Він обожнює свої гроші, тому що точно знає, де заробив кожну з монеток, які він настільки дбайливо зберігає! Всі разом вони можуть розповідати історію його життя … але що це за історія? З’ясуємо в цій книзі коміксів Дона Роси!
Загубившись в лісі під час заміської поїздки, маленька плюшева ведмедиця Саллі відчайдушно намагається знайти дорогу додому. Під час своїх небезпечних мандрівок вона натрапляє на містечко під назвою Кролльтон, де живуть дуже дивні, ні на кого не схожі, але в загальному-то добрі істоти.