Атака на титанов

Атака на титанов (книга 3)

Дім дивних дітей

Таємничий острів. Покинутий притулок. Після жахливої ​​сімейної трагедії Джейкоб опинився в цьому загадковому місці. Підліток знайшов руїни старого будинку і з`ясував, що тут жили дуже дивні діти.

Куди приводят мрії

Куди приводять мрії

Крис загинув в автокатастрофі, але його душа не може покинути наш світ, вона прагне залишитися з коханою дружиною Енн. Коли вона у відчаї накладає на себе руки, її проклинають. Та заради коханої Крис із власної волі спускається до пекла…

Подарунковий набір «Знищ цю коробку»

Книжки-сенсації, які розійшлися у світі мільйонними накладами! За допомогою цих захопливих видань ви зможете відмовитися від звичного способу мислення і почнете робити те, на що, можливо, ніколи не наважувалися.

Знищ цей щоденник

Завжди мріяли трохи покапостити та наробити дурниць? Нарешті трапилася нагода! Не бійтесь експериментувати! Розірвати сторінку? Будь ласка! Заляпати кавою? На здоров`я! Знищити вщент? Нема питань!

55 грн.

Безлад

Усе життя тебе вчили уникати безладу: намагайся все контролювати, малюй, не виходячи за лінії, роби все ідеально та в жодному разі не торкайся брудних речей… Ця книжка пропонує робити все навпаки.

60 грн.

Кишеньковий сміттяр

Відмовся від звичного способу мислення й почни робити те, на що ніколи не наважувався! Перетвори непотрібні речі на джерело творчої енергії та креативу! Вирушай на пошуки найнеочікуваніших предметів: зеленої плями, слона, червоної мотузки, п’яти ґудзиків та пінопласту…

60 грн.

Повернулися до крамниці

Книга, найденная в кувшинке

Це книга про людей, що написана гномами, феями, ельфами та іншими чарівними істотами з Мерехтливої  Країни Мар. Жителі цієї країни не вірять у людей, але декому випадково траплялось потрапити в наш світ різними таємничими способами.

300 грн.