Герметический гараж

Герметический гараж

У сузір’ї Лева, в галактиці NGC 3185 обертається астероїд «Герметичний гараж» — персональний всесвіт елегантного Майора Груберта і за сумісництвом місце дії одного з найграндіозніших графічних романів ХХ століття, створених великим Мебіусом.

Легенды

Легенды

«Легенди» — це нове читання класичних історій про появу знаменитих персонажів. Шість версій великого міфу про походження героя, занурених в сучасний культурний контекст.

Отряд самоубийц. Восход Василиска (книга 2)

Загін вирушає на особливе завдання – захоплення Воскреслого, щоб винищити організацію «Василіск»

Mortal Kombat X. Кровавые боги (книга 2)

Великі зміни настають як для Зовнішнього світу, так і для царства Землі.

Дэдпул. Ловец душ

Дэдпул. Ловец душ

Спочатку вас чекає на флешбек, в якому показано одне з минулих пригод Дедпула і Залізної Людини! Потім історія про те, як демон найняв Дедпула щоб зібрати прокляті душі! Ну а якщо ви думаєте, що дивніше бути вже не може, нагадуємо, що Уейд намагається дійти згоди зі своїм жіночим началом!

Повернулися до крамниці

Мстители: Ярость Альтрона

Мстители: Ярость Альтрона

Це була блискуча перемога Месників. Робот-вбивця Альтрон відправлений в космос без шансів на повернення… Принаймні, їм так здавалося. Тепер, через роки, кровожерливий штучний розум збирається завоювати ще один світ — світ з жахливим минулим.

Удивительный Человек-Паук: Дела семейные

Прийшовши до тями після недавніх подій Хоукай намагається зрозуміти свій новий статус-кво. Хто з ним? Хто проти нього? Хто намагається його вбити і чому? І коли здається, що положення Клінта — гірше нікуди, з’являється його брат.

Дэдпул уничтожает литературу

Дэдпул уничтожает литературу

Балакучий найманець винищив вісь всесвіт Marvel отже теперт його ціль  – герої літературних оповідань Капітан Ахав та  Ізмаїл вже спіймали! Дон Кіхот – Дон Капут! Томом Сойером пофарбували паркан, а Скрудж випустив дух!