Вже серпень за вікном, літня спека добігає кінця, а ми презентуємо нові комікси та чудові артбуки по відомим фантастичним ігровим, коміксовим та кіновсесвітам. І це лише початок серпневого коміксопаду!

Артбуки

Энциклопедия MARVEL

Світовий бестселер! Весь всесвіт Marvel під однією обкладинкою! Це унікальне видання вперше надасть нашим читачам можливість зануритися в неймовірний світ культових супергероїв – Людини-Павука, Тора, Залізну Людину, Людей Ікс, Месників і сотень інших відомих персонажів Marvel.

1700 грн.

докладніше

World of Warcraft. Полная иллюстрированная энциклопедия

1200 грн.

докладніше

День Независимости: Возрождение

Минуло двадцять років з моменту першого вторгнення. Міжнародне співтовариство повністю змінило свою систему оборони, використовуючи інопланетні технології. Проте, перш ніж в 1996 році був знищений їх останній корабель, прибульці встигли відправити сигнал лиха. І тепер людство перебуває під загрозою, з якою воно ще не стикалося.

460 грн.

докладніше

Комікси

Звёздные войны. Восход ситхов

Рада джедаїв багато років стояла на варті справедливості в Республіці. Мудрі лицарі-джедаї творять правосуддя по всій галактиці. Уже багато століть ніхто не чув про ситхів. Але спокій і абсолютна впевненість в неможливості повернення зла засліпили кожного.

385 грн.

докладніше

Скульптор

360 грн.

докладніше

Харли Квинн. Красотка в городе (книга 1)

270 грн.

докладніше

Капитан Америка. Красная угроза

270 грн.

докладніше

Люди X. Битва Атома

185 грн.

докладніше

Сорвиголова (книга 5)

155 грн.

докладніше

Новый Призрачный Гонщик. Легенда (книга 2)

150 грн.

докладніше

Человек-Паук. Нуар

135 грн.

докладніше