Вже серпень за вікном, літня спека добігає кінця, а ми презентуємо нові комікси та чудові артбуки по відомим фантастичним ігровим, коміксовим та кіновсесвітам. І це лише початок серпневого коміксопаду!

Артбуки

Энциклопедия MARVEL

Світовий бестселер! Весь всесвіт Marvel під однією обкладинкою! Це унікальне видання вперше надасть нашим читачам можливість зануритися в неймовірний світ культових супергероїв – Людини-Павука, Тора, Залізну Людину, Людей Ікс, Месників і сотень інших відомих персонажів Marvel.

World of Warcraft. Полная иллюстрированная энциклопедия

День Независимости: Возрождение

Минуло двадцять років з моменту першого вторгнення. Міжнародне співтовариство повністю змінило свою систему оборони, використовуючи інопланетні технології. Проте, перш ніж в 1996 році був знищений їх останній корабель, прибульці встигли відправити сигнал лиха. І тепер людство перебуває під загрозою, з якою воно ще не стикалося.

Комікси

Звёздные войны. Восход ситхов

Рада джедаїв багато років стояла на варті справедливості в Республіці. Мудрі лицарі-джедаї творять правосуддя по всій галактиці. Уже багато століть ніхто не чув про ситхів. Але спокій і абсолютна впевненість в неможливості повернення зла засліпили кожного.

Скульптор

360 грн.

Харли Квинн. Красотка в городе (книга 1)

270 грн.

Капитан Америка. Красная угроза

270 грн.

Люди X. Битва Атома

185 грн.

Сорвиголова (книга 5)

155 грн.

Новый Призрачный Гонщик. Легенда (книга 2)

150 грн.

Человек-Паук. Нуар

135 грн.