Новинки в ideo-grafika! Представляємо вам нові комікси в нашому магазині!

“Метабарони” – це культова, грандіозна історія майбутнього від визнаного генія Алехандро Ходоровські і не менш знаменитого художника Хуана Хіменеза. Велична науково-фантастична сага про династію скоєних воїнів відразу стала класикою жанру, завоювавши звання кращого європейського графічного роману (Eagle Award).

Похмура і часом жорстока сімейна драма касти метабаронів розгортається на тлі масштабного, химерного Всесвіту, де співіснують різні цивілізації людей, андроїдів і роботів, кожна зі своєю унікальною культурою. Цей темний, суворий, але привабливий світ, побудований на поєднанні духу феодалізму і антуражу космоопери, назавжди затягне в себе будь-якого, хто до нього доторкнеться.

ЗАМОВИТИ

Прелесть – таємничий вірус, який робить людину по-справжньому красивим. Ніякого фітнесу, спеціальних дієт і дорогих операцій! Щоб заразитися – досить одного статевого акту. Але яка ціна такого задоволення і хто за цим стоїть? В даному виданні зібрані 7-11 випуски отримала широке визнання критиків серії “Прелесть” від автора і художника Джеремі Хону ( “Костянтин”, “Бетвумен”) і його співавтора Джейсона А. Херлі. Комікс присвячений новим персонажам, які заразилися красою задовго до того, як людство розкрило її страшну правду.

ЗАМОВИТИ

“Історія Шими” оповідає про те, що падіння Гілеада призвело до багатьох похмурих і безнадійних подій, але мало які з них були гірше зникнення Шими Руїса. Коли недоумкуватого хлопчика змушують допомагати червоному Королю, його приголомшлива сила цілителя ось-ось опиниться на службі сил зла – але тільки якщо сам Шими не скаже щось з цього приводу. Потім в “Поганому місці”, передісторії “скромних сестер ЕЛУР”, Роланд заново переживає дні своєї бурхливої молодості, коли він зі своїм ка-тетом: Аленом, Катберта, Джеймі і Томасом боролися з надприродними силами в своєму першому тітці на проклятій землі. І, нарешті, “Так упав лорд Перт” показує, що похід стрілка – відлуння легендарної битви між молодим Артуром Ельдскім і велетнем лордом Пертом.

ЗАМОВИТИ

«Родовід хіп-хопу» описує події, що відбувалися на етапі формування хіп-хопу як повноцінної культури в проміжку між кінцем 1970-х і аж до середини 1980-х.

ЗАМОВИТИ
Родословная Хип-Хопа №3

Давним-давно в далекій-далекій галактиці…

Більше ста років після подій фільму «Повернення джедая» і підстави Нового Ордена джедаїв в Галактику вриваються темні сили.

У коміксі Зоряні війни: Спадщина – Зломлена відроджена Імперія впала, а ситхи переслідують тих джедаїв, що вижили. Але навіть опинившись на межі винищення, у них все ще залишається надія… останній з роду Скайуокерів. Чи принесе він мир в Галактику або ж призведе її в ще більший хаос?

ЗАМОВИТИ

Карл Баркс, один з найбільших ілюстраторів ХХ століття, автор понад 500 класичних “Качині історії”, вперше представляє публіці Дядечка Скруджа в коміксі “Різдво на Ведмежій горі”! Ми знайомимося з Самим Багатим Селезнем в світі, коли він влаштовує хитромудрий розіграш, щоб перевірити Дональда на хоробрість. Зрозуміло, результат цього випробування буде дуже несподіваним! Сторінки цієї збірки наповнені гумором і пригодами: Дональд стає прийомним сином кенгуру, разом з племінниками рятується від виверження вулкана і від примари в обладунках, що викрадає качок, і багато, багато іншого!

ЗАМОВИТИ

Усередині вас чекає відразу шість захоплюючих історій, що відбуваються на альтернативній Землі-717! Геніальний хакер Гектор Еспехо зламав Інтернет іншої реальності і тепер разом з вами зможе дізнатися, що було б, якщо …

– Фантастична Четвірка утворилася б в Радянському Союзі?
– Немор виріс би на суші?
– Капітан Америка бився б в Громадянській війні?
– Шибайголова жив би в феодальної Японії?
– Росомаха був би ворогом держави номер один у Чикаго 1920-х років?
– Тор був би вісником Галактуса?

Приготуйтеся зануритися в одні з кращих історій про альтернативні версії знаменитих персонажів Marvel! Білий Череп, Родіон Річардс, гейша Електра, Росомаха-Каратель, жалісливий Галактус, підводний Четвертий Рейх і багато іншого чекає вас в «Що Якщо? Задзеркаллі ». НЕ пропустіть!

ЗАМОВИТИ

Події Нескінченності показали, що Месники не можуть залишатися “всього лише” головною командою Землі, їм треба починати мислити глобальніше. Адже ставки стрімко зростають, і мова йде вже не тільки про нашу планету або навіть наш час, але і майбутнє всього всесвіту! Втім, якщо сильно відволіктися від земних проблем, як старі вороги скористаються нагодою. Підступні вчені з АІМ створюють нове покоління суперадаптоідов, і мова б йшла про стару добру заваршуке – не втрутиться в справу злісні Месники з паралельної реальності!

ЗАМОВИТИ

Найдивніша і найстрьомніша команда антигероїв повертається. Генерал Росс (він же Червоний Халк) воскресив ідею громовержця, але замість покаяння, лиходій завербував туди малокерованих антигероїв: Електру, Дедпула, Карателя і трохи більше дисциплінованого агента Венома. Ця дивна команда йде по гамма-сліду, що тягнеться від старих таємних операцій ЦРУ, через торговців зброєю до божевільних терористам сучасності, а на кону – армія Червоних Динамо, посилених гамма-технологіями! Втім, ка завжди у нових громовержця, проблем всередині команди чи не більше, ніж зовні: у кожного з учасників свої таємниці, а Дедпул ще й ревнує!

ЗАМОВИТИ
ЩЕ БІЛЬШЕ КОМІКСІВ