Новинки в ideo-grafika! Представляємо вам нові комікси в нашому магазині!

Метабарони 1

“Метабарони” – це культова, грандіозна історія майбутнього від визнаного генія Алехандро Ходоровські і не менш знаменитого художника Хуана Хіменеза. Велична науково-фантастична сага про династію скоєних воїнів відразу стала класикою жанру, завоювавши звання кращого європейського графічного роману (Eagle Award).

Похмура і часом жорстока сімейна драма касти метабаронів розгортається на тлі масштабного, химерного Всесвіту, де співіснують різні цивілізації людей, андроїдів і роботів, кожна зі своєю унікальною культурою. Цей темний, суворий, але привабливий світ, побудований на поєднанні духу феодалізму і антуражу космоопери, назавжди затягне в себе будь-якого, хто до нього доторкнеться.

Прелесть – таємничий вірус, який робить людину по-справжньому красивим. Ніякого фітнесу, спеціальних дієт і дорогих операцій! Щоб заразитися – досить одного статевого акту. Але яка ціна такого задоволення і хто за цим стоїть? В даному виданні зібрані 7-11 випуски отримала широке визнання критиків серії “Прелесть” від автора і художника Джеремі Хону ( “Костянтин”, “Бетвумен”) і його співавтора Джейсона А. Херлі. Комікс присвячений новим персонажам, які заразилися красою задовго до того, як людство розкрило її страшну правду.

Прелесть 2-1
Темная Башня 6-0

“Історія Шими” оповідає про те, що падіння Гілеада призвело до багатьох похмурих і безнадійних подій, але мало які з них були гірше зникнення Шими Руїса. Коли недоумкуватого хлопчика змушують допомагати червоному Королю, його приголомшлива сила цілителя ось-ось опиниться на службі сил зла – але тільки якщо сам Шими не скаже щось з цього приводу. Потім в “Поганому місці”, передісторії “скромних сестер ЕЛУР”, Роланд заново переживає дні своєї бурхливої молодості, коли він зі своїм ка-тетом: Аленом, Катберта, Джеймі і Томасом боролися з надприродними силами в своєму першому тітці на проклятій землі. І, нарешті, “Так упав лорд Перт” показує, що похід стрілка – відлуння легендарної битви між молодим Артуром Ельдскім і велетнем лордом Пертом.

«Родовід хіп-хопу» описує події, що відбувалися на етапі формування хіп-хопу як повноцінної культури в проміжку між кінцем 1970-х і аж до середини 1980-х.

Родословная Хип-Хопа №3
Звездные Войны Сломленный 1

Давним-давно в далекій-далекій галактиці…

Більше ста років після подій фільму «Повернення джедая» і підстави Нового Ордена джедаїв в Галактику вриваються темні сили.

У коміксі Зоряні війни: Спадщина – Зломлена відроджена Імперія впала, а ситхи переслідують тих джедаїв, що вижили. Але навіть опинившись на межі винищення, у них все ще залишається надія… останній з роду Скайуокерів. Чи принесе він мир в Галактику або ж призведе її в ще більший хаос?

Карл Баркс, один з найбільших ілюстраторів ХХ століття, автор понад 500 класичних “Качині історії”, вперше представляє публіці Дядечка Скруджа в коміксі “Різдво на Ведмежій горі”! Ми знайомимося з Самим Багатим Селезнем в світі, коли він влаштовує хитромудрий розіграш, щоб перевірити Дональда на хоробрість. Зрозуміло, результат цього випробування буде дуже несподіваним! Сторінки цієї збірки наповнені гумором і пригодами: Дональд стає прийомним сином кенгуру, разом з племінниками рятується від виверження вулкана і від примари в обладунках, що викрадає качок, і багато, багато іншого!

Дональд Дак Рождество 1
Что если? Зазеркалье 1

Усередині вас чекає відразу шість захоплюючих історій, що відбуваються на альтернативній Землі-717! Геніальний хакер Гектор Еспехо зламав Інтернет іншої реальності і тепер разом з вами зможе дізнатися, що було б, якщо …

– Фантастична Четвірка утворилася б в Радянському Союзі?
– Немор виріс би на суші?
– Капітан Америка бився б в Громадянській війні?
– Шибайголова жив би в феодальної Японії?
– Росомаха був би ворогом держави номер один у Чикаго 1920-х років?
– Тор був би вісником Галактуса?

Приготуйтеся зануритися в одні з кращих історій про альтернативні версії знаменитих персонажів Marvel! Білий Череп, Родіон Річардс, гейша Електра, Росомаха-Каратель, жалісливий Галактус, підводний Четвертий Рейх і багато іншого чекає вас в «Що Якщо? Задзеркаллі ». НЕ пропустіть!

Події Нескінченності показали, що Месники не можуть залишатися “всього лише” головною командою Землі, їм треба починати мислити глобальніше. Адже ставки стрімко зростають, і мова йде вже не тільки про нашу планету або навіть наш час, але і майбутнє всього всесвіту! Втім, якщо сильно відволіктися від земних проблем, як старі вороги скористаються нагодою. Підступні вчені з АІМ створюють нове покоління суперадаптоідов, і мова б йшла про стару добру заваршуке – не втрутиться в справу злісні Месники з паралельної реальності!

Мстители 020
Громовержцы 1

Найдивніша і найстрьомніша команда антигероїв повертається. Генерал Росс (він же Червоний Халк) воскресив ідею громовержця, але замість покаяння, лиходій завербував туди малокерованих антигероїв: Електру, Дедпула, Карателя і трохи більше дисциплінованого агента Венома. Ця дивна команда йде по гамма-сліду, що тягнеться від старих таємних операцій ЦРУ, через торговців зброєю до божевільних терористам сучасності, а на кону – армія Червоних Динамо, посилених гамма-технологіями! Втім, ка завжди у нових громовержця, проблем всередині команди чи не більше, ніж зовні: у кожного з учасників свої таємниці, а Дедпул ще й ревнує!