Ще більше українських коміксів та трішки “менів”. Ми дійсно раді презентувати нашим читачам ще пару українських коміксів, що знайшли своє місце на полицях нашої крамниці. Ми віримо що з цих малих, але вкрай важливих кроків складаються сходи до квітучої української комікс-індустрії. Але повернемось із хмар на землю та разповімо вам нарешті про нові комікси.


Савур-Могила — сакральне міце базкрайнього українського степу. Протягом століть саме тут була умовна межа, що відокремлює світ вільних людей від ординської неволі. Саме тут Час раз за разом починає новий оберт .

Пекельними днями серпня 2014-го рука долі витягла із спокійного буття та закинула сюди людину, якій начебто і не судилося потрапити на цю війну. І знов історія дає свій урок, але чи здатен хоча б хотсь витримати це фатальне випробування?


Ця історія про найпрекрасніше, гірке та необхідне. Про те, що було, є і буде завжди. Вона про кохання. Складне та суперечливе.

Він – обротень-напівкровка і воїн від народження. Він звик захищати та робити боляче. Навіть тій, яку таємно і болісно кохає. Вона – чародійка з давнього роду, чисте й безстрашне серце якої наважилося полюбити відкинутого усіма поодинака. Перешкод між ними більше ніж годин, проведених разом, але сила кохання веде ії кріз час та життя. Але головне, що віддане серце чарівниці готове чекати коханого все життя… І навіть довше.

«Взгляд ночи» запрошує у світ магії, романтики і справжніх почуттів. Тут є велетень-чарівник та чорна злоба братовбивць, є неповторна чарівність таємничого світу, в якому живуть величні маги і звіроподібні птиці, що зберігають свій

Бэтмен. Город Сов

Темний Лицар виграв битву з новим небезпечним супротивником, але, вочевидь, не війну. Атака на Бетмена була лише першим кроком у нових завоюваннях Совиного Двору. Вони мають за мету приборкати весь Готем-сіті. Битва за душу міста — і душу Бетмена — здійсниться тут. Але у апогеї смертельного протистояння, чи не виявиться саме найсильніше відкриття в житті Брюса Уейна занадто важким тягарем для Бетмена?

«Бэтмен: Город Сов» продовжує сагу, що вже стала класикою історії про протистояння Темного Лицаря з найдавнішою і темною силою Готем-сіті. За версією «Нью-Йорк Таймс» зараз культовий персонаж знаходиться в руках чудовою творчої команди: письменника Скотта Снайдера, художника Грега Капулло та інших талановитих митців.


У книзі Sandman «Игра в тебя» Гейман сплітає казку, яка пов’язує два різні світи — мешканців обшарпаних міських багатоповерхівок і земель типу Нарнії, захоплених ворогом, відомим як Зозуля. Гейман вміло тасує світові міфології та надає своїй серії додаткову глибитну, відчуття часу та багатозначний символізм …

Sandman

Ліга Справедливості — найбільша сила на боці добра, яку коли-небудь бачив світ. Але так вважають не всі. Їх нескінченна битва зі злом призводить до жертв — жертв серед мирного населення. Як не намагається Ліга уберегти невинні життя, герої не можуть врятувати всіх. Найбільші перемоги відданих захисників Землі несуть в собі і насіння нищівних поразок. Адже горе і випробування народжують не тільки героїв, такий же шлях проходять і лиходії.

Видання містить випуски серії з сьомого по дванадцятий та додаткові матеріали — галерею обкладинок та примітки.


Сенсація! Європейські науковці, які досліджували маловідомі території Перу і Болівії, виявили і розкрили гробницю Великого Інки! І відразу з ними стало відбуватися щось незрозуміле — всі вони, один за другим, впадали в летаргічний сон. Невже це помста Великого Інки за надругу? Тінтіна дуже зацікавила ця історія, а коли викрали його знайомого професора, він зрозумів, що дві події пов’язані між собою, і відправився на пошуки в Південну Америку …

Приключения Тинтина. Сокровище Красного Ракхама

«Храм Сонця» — продовження книги «7 кришталевих куль», в якій розповідається про загадкові події, що трапилися з європейськими вченими в Південній Америці, і про дивне зникнення знаменитого професора. Юний репортер Тінтін в компанії капітана Хеддока і вірного пса Сніжка вирушає на пошуки професора. Їм належить подолати чимало труднощів, часом небезпечних для життя. Але найнеймовірніше мандрівників чекає в кінці шляху, коли вони несподіваним чином потрапляють в храм Сонця …

Приємного читання!