Новинки в ideo-grafika!

Представляємо вам нові комікси та омнібуси в нашому магазині!

Дэдпул. Минибус

Осідлайте мінібус Дедпула, і опиниться прямо в світі божевілля!

Все почалося з історії, яка називалася не інакше як «Дедпул знищує всесвіт Marvel». (Спойлери!) Уявіть собі світ, в якому небезпечний новий голос проникає в свідомість Уейда Уїлсона. Голос, який змушує його вбити всіх героїв і лиходіїв в трико … навіть дуже популярних зі СВОЇМИ сольними фільмами! Але спрагу крові Дедпула так просто не задовольнити. Адже світ ідей сповнений знаменитих представників класичної літератури … ну, тих, про які ваші предки дізнавалися з книжок. І адже існує безліч-безліч реальностей, в яких знаходяться всілякі версії його самого. Барвистий фестиваль Дедпула, мільйон балакучих найманців. Але перш, ніж робота Дедпула буде закінчена, кожен з них повинен замовкнути … навічно!

«Дедпул. Мінібус» – самий дедпульний комікс з тих, що ви читали! Не вірите? Порахуйте, скільки ми за ці пару абзаців згадали ім’я Дедпула! Дедпул!

Кодло Венома збирає армію психічно неврівноважених ворогів Людини-Павука (Падаль, Демогоблін, Вереск і допельгангер Людини-Павука), щоб передати своє послання, що передвіщає початок правління зла, хаосу і всепоглинаючої різанини. Опинившись у меншості, стінолаз повинен зібрати свою команду, щоб дати відсіч хвилі насильства. Його союзниками стануть Чорна Кішка, Плащ і Кинджал, Вогняна Зірка, Капітан Америка, Детлок і … Веном ?! Найлютіший ворог Людини-Павука стає його ненадійним товаришем в боротьбі з божевільним і жорстоким Карнажем.

Але коли починаються сварки з партнерами по команді, охочими прикінчити Карнажа і його банду раз і назавжди, Павуку доводиться вирішити, чи порушити свій особистий кодекс честі або ж позбавити світ від чистого зла. Чи зможе паутіноплет знайти інше рішення, поки ще не занадто пізно? Будь-який вибір обернеться наслідками.

Карнаж. Максимум резни
Секретная служба. KINGSMAN

Автор «Kick-Ass» Марк Міллар, легендарний художник «Watchmen» Дейв Гіббонс і популярний кінорежисер Метью Вон об’єдналися в роботі над одним з кращих нових коміксів останніх років, щоб в двадцять першому столітті заново винайти жанр шпигунської драми. Агент британської секретної служби береться перевиховати свого непутящого племінника після того, як той в черговий раз потрапляє в поліцейську дільницю. З метою наставити юнака на шлях істинний дядько починає навчати Гері тонкощам свого ремесла, щоб перетворити хлопця з лондонського гопника в супершпигуна! Геть спортивний одяг та дешеві брязкальця, прийшов час дорогих костюмів і куленепробивних парасольок. Тепер разом вони повинні розкрити таємничі викрадення суперзірок науково-фантастичних фільмів і запобігти знищенню 90% населення Землі.

Книгу «Мистецтво війни» Сунь Цзи називають основоположною роботою в області військової стратегії і тактики. Вона вплинула на воєначальників і великих підприємців на сотні років вперед. А значить, вона стала надбанням громадськості, і її зовсім точно може «злизати» Дедпул!

Але як же він планує забезпечити своїй версії продажу більше, ніж у оригіналу? Докладе всіх зусиль, щоб до моменту її публікації світ загруз у війні! Але незабаром Дедпул дізнається, що розв’язати війну набагато простіше, ніж нею керувати! І ось, Локі полонив Пула і підготувався до завоювання Землі! На щастя, Дедпул розбирається в мистецтві війни, вірно? (Розбирається, в цьому ж і є вся суть. Даний комікс – військовий посібник від Дедпула.)

Знищить Землю війна Дедпула, чи зробить вона його самим продаваним автором – або і те, і інше?

Дэдпул. Искусство войны
Магнето. Дурная слава (том 1)

Він був головним противником Людей Ікс. Він був грозою людства. Він був надією і захисником мутантів. Він був повелителем магнетизму. У нього відібрали все, але він ніколи не здавався. Він – Магнето. І тепер він – одинокий месник, який без жалю розправиться з кожним, хто загрожує його народу, будь то нові Правоохоронці, уряд або безжальні Мародери, відповідальні за жахливу різанину мутантів.

Сольна серія Магнето разюче відрізняється від звичних оповідань про Людей Ікс – набагато більше спільного у неї з коміксами про Карателя й інших агресивних антигероїв. І вже точно вона набагато жорсткіше – Люди Ікс ніколи не вбивають своїх супротивників, а Магнето … чесно кажучи, не дарма він працює один.

Це комікс без купюр: він говорить про віру, смерть, секс та багато іншого абсолютно не так, як ми звикли. Він перетворює все в реаліті-шоу і прямим текстом заявляє: боги в епоху ютуба і інстаграма не можуть залишатися колишніми. Гейман в «Американських богах» створив нових богів для нового світу – але Гіллен і Маккелві в «The Wicked + The Divine» пішли далі. Їх боги – егоїстичні, прекрасні поп-зірки, вони повертаються раз за разом – і кожен раз їх чекає швидка смерть (а когось – навіть занадто швидка). Кожна їх реінкарнація відповідає епосі – вони трендсеттери, вони вираз духу часу. Їх обожнюють, їх наслідують.

Порочные + Божества. В духе Фауста (книга 1)
Локи. Агент Асгарда. Том 1. Доверьтесь мне

Бувають боги добрі, які вбивають чудовиськ і рятують світ. Бувають боги злі, які цих чудовиськ створюють і ставлять світ в небезпеку. А є Локі – трикстер, який завжди собі на умі. Ні, у всесвіті Marvel він встиг побути і лиходієм, та ще яким, але в якийсь момент вирішив перевиховатися, а після подій “Молодих Месників” і зовсім переродився в тілі симпатичного підлітка. Тепер він виконує делікатні доручення всематері Асгарда – йому належить розібратися зі спадщиною злого себе, зустрітися з легендарним героєм минулого і вступити в бій з самим Тором!

“Локі, Агент Асгарда” – весела авантюрна серія, в якій міфологія на тих же правах, що й афери з подвійним дном і несподіваною розв’язкою. Чого тут зовсім мало, так це традиційного пафосу Тора і компанії – Локі веселий, життєрадісний і любить жартувати.

“Осінь тисяча сто п’ятьдесят два” – перша книга циклу Девіда Пітерсена про Мишачу Гвардії. Це неймовірної краси середньовічне фентезі, несподівано жорстке і серйозне, незважаючи на чарівних героїв-мишей. Як і належить майстру фентезі, Пітерсен одночасно поєднує яскравих персонажів, захоплююче дію і побудова великої, переконливою всесвіту. Так що, крім закінченого сюжету “Осінь тисячі сто п’ятьдесят дві”, в книзі вас також чекають опису міст, ремесел – і інші додаткові матеріали, що знайомлять зі світом Мишачої Гвардії.

Мишина Варта 1
Падающая девочка

Під впливом незрозумілого природного явища Марі фон Ратен придбала дивну особливість – вона почала значно відхилятися від звичного вертикального положення. Цей несподіваний удар долі став відправною точкою для кардинальних змін в житті дівчинки, її персональним випробуванням на міцність, а заодно і перевіркою на людські якості для оточуючих …

Серія «Таємні Міста» – свого роду візитна картка дуету Франсуа Скойтена і Бенуа Петерса, безперечних класиків коміксу. Розпочаті в 1980-х роки, «Міста» являють собою симбіоз віртуозного архітектурного антуражу (архітектура – домінуюча графічна основа всієї серії, що не дивно: Франсуа Скойтен походить із родини архітекторів) і нетривіальних сюжетів придуманих Бенуа Петерсом. Автори торкаються в своїх історіях непрості теми гуманізму і урбанізації, кидають своїх героїв в «золоті клітки» з бетону і тим самим допомагають нам самим не втрачати душу серед безмовних армованих стін.

Нова закінчена історія!

ВЕЛИКИЙ ШЕФ-КУХАР НЕБЕС ВЖЕ ТУТ!

Що трапиться, якщо всі жителі Ооо раптом забудуть, як готувати їжу? Досить сил у Фінна і Джейка, щоб врятувати друзів? І найголовніше, скільки часу буде потрібно цукерковому народу, щоб усвідомити, що вони … цукерки ?! У цій шаленій гонці з часом тільки Джейк і  сендвіч, що живе в його підсвідомості, знають, як усіх врятувати або хоча б нагодувати.

Перед вами кінець однієї епохи і початок іншої, адже в цій книзі Райан Норт, Шеллі Перолайн і Брейден Лемб передають естафету сценаристу Крістоферу Хастінгсу і художнику Закарі Стерлінгу ( “Час пригод: Гра з вогнем”). Вас чекають абсолютно нові, не тільки смачні, але і небезпечні пригоди Фінна і Джейка!

Время Приключений (книга 8)