Навала нових коміксів. Рятуйся хто може!

Цього разу до нас завітала купа різноманітних коміксів, які , нам здається, здатні задовольнити майже кожного – від еротичної фантастики до специфічного гумору (часом чорного, а часом навіть з присмаком травки), від вампирської готики, до звабливих казок!


Смертельно небезпечний американський вампір Скіннер Світ веде бізнес в «Місті Гріхів». Але він не єдиний, хто хоче впитися зубами в Лас-Вегас. Назріває тотальна війна між найстарішими і найсмертоноснішими вампірами в світі … а також таємним товариством, що присвятили себе повному знищенню їх усіх.


946-й … Третій рейх пав, Берлін окупований і розділений на сектори військами союзників. У цей неспокійний час в Берлін приїжджають два представника Бюро розслідувань паранормальной діяльності — Тревор Бруттенхольм і Говард Ітон. Їх мета — розібратися в численних документах, котрі залишилися після нацистських окультних експериментів. Відносини між окупантами напружені до межі, але героям волею-неволею доводиться співпрацювати з росіянами і таємничої Варварою, головою комітету містики і езотерики СРСР. Один із звітів приводить їх в стару занедбану психіатричну лікарню, де проводилися досліди, пов’язані з проектом по створенню армії вампірів, за допомогою яких Гітлер сподівався переломити хід Другої світової війни ..

Секс-преступники

У Сьюзі є таэмниця. Для неї секс буквально змушує світ завмерти. У Джона є проблема. Він ненавидить життя, роботу і прокляття, що робить його таким же, як Сьюзі. І вперше в своєму житті вони розуміють, що вони існують один для одного. Тому вони вирішують зробити те, що зробила б будь-яка пара, здатна зупиняти час, займаючись сексом: Вони грабують банки!


Дэдпул уничтожает литературу — Балакучий найманець винищив вісь всесвіт Marvel отже теперт його ціль  – герої літературних оповідань Капітан Ахав та  Ізмаїл вже спіймали! Дон Кіхот – Дон Капут! Томом Сойером пофарбували паркан! Скрудж випустив дух! Гулліверу теж пепепало! Мушкетерів вже зовсім не троє! Шерлок Холмс дав свій останній обіт! Рукописи не горят, проте героъ рукопісив ще й пак! В книзі зібрано міні-серіал Deadpool Killustrated (№1-4) сценариста Каллена Банна і художника Маттео Лолли.

Дэдпул уничтожает литературу
Мэгг, Могг и Сова лучше всех

Саймон Хансельманн — всесвітньо відомий коміксіст з Австралії. Він народився на острові Тасманія, а його комікси перекладені багатьма мовами. Зараз він живе в місті Мельбурн, штат Вікторія. Він любить малювати, а також любить мільйон своїх розкішних перук.

Меггі — зелена відьма, Могг — її кіт, Сова — їх друг-невдаха, а Перевертень Джонс не пропустить жодної вечірки. Їх знають і люблять тисячі дорослих «хлопчиків» і «дівчаток» по всьому світу. А відтепер з ними можете познайомитися і ви.


азки братів Грімм — це новий, більш похмурий погляд на всім відомі дитячі історії. Моральні дилеми і несподівані сюжетні повороти повинні припасти до смаку подорослішим читачам!

Книга складається з 6 закінчених історій, над якими трудилися 6 різних художників + бонусна історія про Сейлем і допи з галереєю обкладинок Ель Ріо.


Брюс Уейн повертається як Бетмен, він вистежує нового серійного вбивцю, який в свою чергу полює за Бетменом. Тим часом Брюс Уейн поринає у роман із тележурналіста Шарлотта ріверс, яка з’явилася у Готем-сіті, щоб дослідити серійні вбивства та розкрити таємницю особистості Брюса.


Комікс «Кекконен» — абсурдистская біографія легендарного Урхо Калева Кекконена, президента Фінляндії з 1956 по 1981 рік. Кекконен — ​​національний символ і культова фігура — живе і діє в сюрреалістичної реальності, в якій гротескно сплетаються історичні факти та культурні реалії. Піноккіо, Кларк Кент, Леонід Брежнєв, Алла Пугачова, Елвіс Преслі, Самюел Беккет з’являються на сторінках цієї книги. Неймовірні іронічні пригоди політика-супергероя — підсумок чотирирічної кропіткої роботи Матті Хагельберга. За цю книгу в 2006 році Матті Хагельберг отримав бронзову медаль Міжнародного конкурсу в Лейпцигу «Кращий книжковий дизайн».

Кекконен
Изюминка

«Изюминка» («Родзинка») — це мальований щоденник, в якому автор з великим гумором описує свій досвід вагітності, пологів і перші місяці життя малюка.

Катья Тукіайнен — відома фінська художниця, автор коміксів та ілюстратор, яка працює також у галузі дизайну та сучасного мистецтва. У 2003 році вона отримала премію Puupäähattu за внесок у розвиток фінського мистецтва коміксів, в 2007 — державну премію в галузі дизайну, а в 2011 — премію фінської арт-спільноти.


Комікси Дмітрія Нарожного «Виталий, немодный иллюстратор» можна порівняти з дорогою престижною автівкою — вони однаково гарні й не потребують реклами.

Геніальність цих стрипів в тому, що читач починає бачити більше, ніж те, що Дмитро намалював. Завдяки різним дрібницям і простим фразам ми дізнаємося про все життя ілюстратора Віталія Бородуліна, яке ховається в білих просторах між кадрами…


Адам Франкенштейн — монстр, створений кілька століть тому одержимим вченим, повертається у світ смертних. Його поява загрожує назавжди змінити хід вічної битви демонів, прагнучих поневолити людство, і горгулій, покликаних охороняти його від зла.

Перед читачем коміксу розгортається похмурий і тривожний світ, в якому ось-ось  лусне крихка рівновага надприродних сил. Що принесе людям Франкенштейн, погибель чи порятунок?

Знову  в наявності на наших полицях:

Приємного читання!