Святкуймо Геловін, найдобріше свято року! З давенних часів свято кінця сезону збору врожаю святкувалось радісно, гучно, весело та довго. Піздніше таке свято, що кельти звали Самайн, набуло як раз того вигляду та звичаїв, якими ми знаємо його під назвою Геоловін, день всіх святих. Цей день овіяний одночасно жахливими та жартівливими настроями та історіями. Свою частку доброго містичного настрою хочемо додоти й ми, та даруємо на ціх вихідних спеціальну геловінську знижку (яка не деякі видання сягає 20%) на всі комікси містичної тематики.

Тож, жахайтесь на задоволення!

В нагоді стануть і нові надходження, що тільки-тільки з’явились на полицях нашої крамниці


Пожежник Чак Невіл жив спокійно, поки одного жахливого дня весь світ не почав перетворюватися на зомбі. Перетворюються цілковіто всі — люди, вовки, сови, щури … цей список нескінченний. І можна лише гадати, що може бути гірше, але ні — ці зомбі залишилися розумні і не розгубили свою моторику. Ось тільки кровожерливості у них до схочу.


Життя успішного посадовця Тімура різко змінюється — у нього виявлено пухлину мозку. Хвороба приводить Тимура в табір, де стара циганка вселяє в нього душу вбитого сина Баро. Тепер, щоб зберегти власну душу, він за сорок діб повинен знайти вбивцю молодого цигана. А тим часом душа вбитого набирає в ньому силу, і Тимур все менше розуміє хто він є такий.!


Хлопець, якій володіє мінімальною фізичною підготовкою та парою кийків вирішив надіти маску і стати справжнім супергероєм на ім’я Мордобій. І він досяг успіху! Мордобій та Убівашка кинули виклик мафії … і перемогли. Несподівано, бути супергероєм стало модно. Який же наступний логічний крок зробив Мордобій? Приєднався до команди супергероїв. Проте колишній союзник Мордобою, Червоний туман, вважає, що герої — це минуле століття. Він стане найвідомішим суперзлодієм! Тепер, коли конфлікт перейшов у масове зіткнення на Таймс-сквер, чи зможе наш герой вижити?


До Землі наближається грандіозна Сила Фенікса. Для Капітана Америка і Месників Фенікс — загроза самому існуванню планети. Для Циклопа і Людей Ікс — останній шанс на виживання мутантів. Але Фенікс вже вибрав свого носія — молоду Хоуп Саммерс, і ніхто не знає, чи готова дівчина прийняти на себе долю світу. Але коли Месники вирішують втрутитися, Циклоп дає їм рішучу відсіч. Так починається битва, рівної якій всесвіт Marvel ще не бачив. Людина-Павук і Росомаха, Магнето і Колос, ртуть і Ала Відьма, Хойкай  та Гамбіт — всі вони і багато інших зійдуться в бою за долю планети!

Энциклопедия "Звёздные войны"

Світовий бестселер! Унікальне колекційне видання!
• Повний путівник по всесвіту «Зоряних войн»! Докладні статті про кожного персонажа, місцевості, технології, види транспорту і важливі події великої саги!
• Книга охоплює шість кіноепізодів від «Прихованої загрози» до «Повернення джедая», а також анімаційні серіали «Війни клонів» та «Повстанці»!
• Приголомшливий подарунок любителям фантастики!
• Розкішно ілюстрована і насичена неймовірними фактами Енциклопедія «Зоряні війни» нікого не залишить байдужим!


Артбук по відеогрі Assassin’s Creed VI: SYNDICATE. Під твердою обкладинкою зібрано величезна кількість унікальних ілюстрацій, коментарів розробників, різні варіанти зовнішнього вигляду персонажів і зображень з гри, локації, історичні довідки та інше. Рекомендовано шанувальникам відеогри Assassins’s Creed VI: SYNDICATE.

Приємного читання!