Просто фантастика!

Вересень традиційно багатий на нові книжки завдяки львівському Форуму видавців. Ми зібрали майже всю фантастичну, фентезійну та дотичну цій тематиці літературу, яка виходила за останній місяц. Багато чудових видань, і ще більше попереду!

Фентезі з Туманного Альбіону

Поява українських перекладів найулюбленішого британського письменника, Террі Пратчетта, це, напевно, головна подія на теренах фентезійної України. Але на цьому гарні новини на закінчуються! Оригінальний сценарій “Фантастичних звірів” від Дж.Роулінг та нова неймовірна серія Джонатана Страуда чудово продовжують цю лінійку британского фентезі.

Антиутопія

Антиутопія це, мабуть, найпопулярніший сегмент фантастики серед вітчизняних видавців. Тут можна зустріти як класику минулого сторіччя, так і найсвіжіші книги, які тільки но вийшли в Європі та США.

Наукова фантастика

Наукова фантастика, яка видається в Україні, поки що переважно охоплює другу половину 20-го сторіччя, проте нарешті у читача є можливість прочитати в українському перекладі книжки атлантів жанру  – Станіслава Лема, Дугласа Адамса, Кліффорда Сімака та раннього Дена Сіммонса.

Містерії та магічний реалізм

Дуже тішить, що видавництва повертаються до класиків. Твори Хорхе Луї Борхеса, Бірса та Юнґера беззаперечно варті уваги.