Цього разу до нас завітали чудові новінки від Marvel та DC Comics – це другий том пригот Daredevil-а та перша частина Вартових Галактики (так-так, разом з Ґрутом та Залізною людиною). Але на цьому приємності не тільки починаються!


З лабораторії «Обрій» зникає високотехнологічний пристрій. Відтепер в компанії Людини-павука Daredevil повинен знайти пропажу і зняти з Чорної Кішки звинувачення в крадіжці. Ціною неймовірних зусиль Стінолаз і Людина без Страху усвідомлюють, що в справі з пограбуванням не так вже все очевидно, та й Кішку складно назвати безневинною жертвою!

Додатково до всього хтось краде тіла з могил на одному з нью-йоркських кладовищ, труна з Джеком «Бійцем» Мердоклм теж пропала! Daredevil рушає під землю, щоб битися з мерзенним лиходієм, що стоїть за надругою на памяттю небіжників.


Чого це раптом Земля стала найважливішою планетою у всій Галактиці? Ось що доведеться з’ясувати Вартовим Галактики. За справу беруться Зоряний Лорд, Гамора, Дракса, Реактивний Єнот, Грут і, хто б ви думали, Залізна Людина!

Разом їх чекає неймовірна пригода, рівного якому всесвіт Marvel ще не бачив!

Бэтмен. Долгий Хэллоуин

Бэтмен. Долгий Хэллоуин — Загадковий вбивця на прізвисько Свято відзначає червоні дати календаря кров’ю чергової жертви. Працюючи пліч-о-пліч з комісаром поліції Джеймсом Гордоном і окружним прокурором Харві Дентом, Бетмен намагається запобігти черговому злочину, але це все одно що намагатися обігнати час. Заплутаний сюжет змушує читача постійно гадати, хто ж це є той таємничий злодій, під підозру підпадають і вороги, і друзі Бетмена. Ця історія замкнеться на своєму початку, змінивши всіх учасників і перетворить до невпізнання обличчя і душу Харві Дента …


Скотт готовий до літа, але розслаблятися йому ніколи.

Знову вітаємо вас у кошмарному світі Скотта Пілігрима. Його солодкий роман з Рамоном Флауерс триває, але у Скотта все ще залишилися проблеми з дівчатами, його все ще хочуть вбити семеро злих колишніх Рамони, і, що найгірше, Рамона змушує його знайти РОБОТУ!


Лорд Еддард Старк з Вінтерфелла, Правиця короля Роберта Баратеона, нажив собі масу ворогів в Королівській Гавані. Сер Джеймі Ланністеров і його сестра, королева Серсея, у відкриту загрожують Старку. Інші ненависники таяться під масками друзів. Але незабаром Еддард зрозуміє, що довіряти не можна нікому. Причин для ворожнечі між благородними будинками Старків і Ланністеров предостатньо: Тіріон Ланністер, Біс — в чиєму хирляві, спотвореному тілі прихований розум генія — дивом зумів звільнитися з полону леді Кейтелін Старк, дружини Еддарда, яка звинуватила його в спробі вбити її сина, Брандона…


Перевидання першого тома всесвітньо відомої космічної пригоди САГА – слушна нагода познайомитись з цим дивовижним коміксом. Кривавий екшн та кохання а ля Ромео та Джульєта, зоряна стрілянина, бридки монстри, шокуючі кадри та сюжетні витівки – це все те, за що ми любимо Сагу.


Комікс Річарда Макгуайра — це історія одного місця, розповідь про те, що відбувалося там тисячі, сотні, десятки років тому, що відбувається тепер і як це буде виглядати в майбутньому. Динозаври, індіанці, Бенджамен Франклін, літнє подружжя, молоді батьки — всіх їх автор, він же художник, бачить як би одночасно, і кут звичайної кімнати в звичайному сучасному будинку стає то лісом, то парком, то котлованом на будівництві…

Приємного читання!