Артбуки по улюбленим іграм та манга в магазині Ideo-Grafika!

Мир игры Metal Gear Solid V

Перед вами унікальна книга, котра розповідає про всі етапи розробки найзнаменитышої гри студії Kojima Productions і включає сотні ніколи не опублікованих ілюстрацій та нарисів. Станьте свідком того, як створювалася остання частина ігор, що поклали початок цілому жанру, пориньте в дивовижний світ, що поєднує в собі драматичний вигляд недалекого минулого та екшн. Артбук “Мир игры Metal Gear Solid V” стане відмінним доповненням до колекції будь-якого геймера!

«Assassin’s Creed: Истоки» переносить гравця в опалювані сонцем пустині та густонаселені міста Давнього Єгипту. Альбом, який ви держите в руках, включає в себе сотні неопублікованих рисунків, створених у художніх студіях компанії Ubisoft, в тому числі наброски, концепт-арти та чудові самостійні картини. Книга також містить пояснення, що дозволяють краще розібратися в реаліях ігрового світу, коментарів художників та розробників.

Assassin's Creed: Истоки
Blame!
Blame!

Може бути, на Землі … Може бути, в далекому майбутньому … У світі, званому Мегаструктури, – неймовірному за розмірами багаторівневому лабіринті, населеному останніми представниками людства і всілякими дивними істотами частково або повністю небіологічного походження, – молода людина на ім’я Кіллі, долаючи поверх за поверхом, поступово піднімається нагору. Він шукає Мережеві Термінальні Гени, за допомогою яких можна підключитися до Мережевої сфери, але носіїв цих генів майже не залишилося. Увінчаються успіхом пошуки Кіллі?

Архітектор за фахом, Цутому Ніхей зміг створити дивовижний, унікальний світ, де поєднуються техногенні образи далекого майбутнього і похмурий дух постапокаліпсису. Манга «Blame!» – один із загальновизнаних шедеврів наукової фантастики, який прославився завдяки як унікальному художньому стилю, так і неповторній атмосфері безвихіду і таємниці.

Атака на титанов

Розвідкорпус дізнався, що спадкоємці істинного королівського роду, який зберігає таємницю титанів і може дати відповіді на всі питання, тримаються в тіні, а на троні сидить підставний король. В голові Ервіна Сміта народжується зухвалий задум. Спецзагін поліції викрадає Кристу і Ерена, загін Леві пускається в погоню за ними, а в столиці будують шибениці для змовників …

А ось і доленосна нарада! Які серіали скасують, які продовжать? Сюдзін і Сайко опиняються перед непростим вибором. Редактор наполегливо радить переключитися на комедійну мангу. Сайко та Сюдзін сумніваються в правильності такої зміни напряму, але все ж вирішують написати гумористичний сінгл, перш ніж зважиться на новий серіал. Для початку потрібно заслужити схвалення читачів!

Бакуман 4-0