Нове надходження, що нарешті доїхало до нашої крамниці, більшою часткою складається з нових артбуків. Крім того видавництво Махаон зробив перевидання двох томів Тінтіна, а ще до нас завітав комікс про Супермена від Гранта Моррісона… Але давайте разповімо вам про все по черзі.

Мир игры Dead Space

«Мир игры Dead Space» є артбуком по всесвіту Dead Space, в якому зібрано більш ніж 300 зображень, включаючи ескізи і концепт-арти за відомим космічним трилером — занедбані космольоти, жахливі некроморфи, замальовки персонажів, релігійна атрибутика та символіка, коментарі самих художників. У книзі зібрані матеріали по іграх Dead Space, Dead Space: Extraction, Dead Space Ignition і Dead Space 2.


Артбук присвячений четвертій частині популярної ігрової серії Assassin’s Creed IV: Black Flag. Читач зможе познайомиться з ескізами і концептами до ігри – кораблі, пірати, персонажі, костюми, ігрові локації.

Безумный Макс: Дорога ярости

Ласкаво просимо у світ Макса Рокатанскі, у світ крові і вогню. Артбук «Безумный Макс: Дорога ярости» присвячений історії створення нового фільму про Божевільномго Макса.

Джордж Міллер, Брендан МакКарті, Колін Гібсон та інші члени знімальної групи розкажуть про те, як були вигаданіперсонажі, костюми і головне — машини світу Божевільного Макса. У книзі представлені ескізи, кадри з фільму і фотографії зі знімального майданчика


Він володіє неймовірними здібностями, але тільки почав їх освоювати, його переслідує минуле, проте він залишається цілковитою загадкою, він озброєний непохитним моральним кодексом канзаського фермера, він скидає корупціонерів і захищає слабких, він — поборник справедливості в джинсах і футболці. Він — Супермен!

Однак не всі вважають його силою добра. Блискучий бізнесмен і видатний учений Лекс Лютор готовий піти на великі жертви, щоб розгадати таємницю Супермена. Військові до того перенервували, що ось-ось пустять в хід свою супер-зброю, здатну здолати сина Криптону. А тим часом з глибокого космосу Метрополісу загрожує небезпека, незбагненним, але зловісним чином пов’язана з батьківщиною Супермена. Брейніак розшукує останнього сина зруйнованої Утопії, щоб не дати йому побудувати новий Рай на Землі …

Эра Альтрона

Месник Хенк Пім створив штучний інтеллект Альтрон. Той повстав проти героїв, та після поразки зник.

Але зараз… Альтрон повернувся.

Видання включає випуски Age of Ultron #6-10 та галерею зображень.


Тінтін — один з найулюбленіших персонажів коміксів, про його пригоди написано більше 20 історій, автором яких є відомий бельгійський художник коміксів Ерже. Історії перекладені на десятки мов і розходяться багатомільйонними тиражами по всьому світу. Американський режисер Стівен Спілберг за їх мотивами зняв художній фільм «Пригоди Тінтіна. Таємниця «Єдинорога» ». Одного разу Тінтін на блошиному ринку купив модель чудового старовинного корабля, що носить горде ім’я «Єдиноріг». «Непоганий подарунок!» — Подумав він, маючи намір подарувати корабль своєму другові, капітану Хеддоку, бувалому морському вовку. Але … корабель викрали! Кинувшись на його пошуки, Тінтін з капітаном переконуються, що це не просте пограбування: занадто багато таємниць з ним пов’язано, занадто багато питань. І найголовніше — яку роль у всьому цьому відіграє пергаментний сувій, виявлений в щоглі «Єдинорога»? ..

Приключения Тинтина. Секрет «Единорога»
Приключения Тинтина. Сокровище Красного Ракхама

Нарешті Тінтін і його друг капітан Хеддок з’ясували, яку таємницю зберігає старовинний сувій пергаменту, виявлений в щоглі корабля «Єдиноріг»! Згодом виявилося, що святкові насправді було три! Зібравши їх разом, друзі зрозуміли, що в них зашифровано координати місця, де знаходиться скарб Червоного Ракхама — ватажка піратів. Але до нього не так-то просто добратися. Тінтін і капітан сміливо відправляються в небезпечну подорож, яка обіцяє стати неймовірно захоплюючою пригодою!

Знову  в наявності на наших полицях:

Приємного читання!