Розпочато попереднє замовлення на другий номер антиутопічного українського коміксу “Серед овець“. Цей неймовірний комікс талановито поєднує нуарну стилістику європейського комікса та орвелівську антиутопію. В цьому номері ви ще глибше зануритесь у несправедливий псевдорадянський світ комікса, та дійзнаєтесь більше про долю головного героя.

Лише для тих, хто оформить передзамовлення, ми приготували цікаві бонуси:

Спеціально для попереднього замовлення підготовлені лімітовані Листівки із внутрішньою символікою всесвіту комікса. Всього розроблено чотири унікальних дизайна, один з яких ви гарантовано знайдете в пакунку із коміксом.

Листівка зроблена стандартного розміру, тож її навіть можна надіслати поштою будь-кому та будь-куди…

Серед Овець листівки
Серед Овець значок 1

Другий бонус ще більш цікавий – це партійний значок партії Баранів, яка є єдиною керуючою організацією світу комікса. Виконаний значок із латуні за технологією травлення, та покритий зовні емаллю. Він стане справжнім сюрпризом як для поціновувачей комікса, так і просто любителей гарних дивних речей.

Наклад значків лімітований – лише 100 штук. Тож цей бонус буде розіграний методом жеребкування поміж всіма, хто встигне зробити попереднє замовлення.