Контакти

Київ, вул.Попудренка 7А, ТК «Космо» (м.Дарниця)

Phone: 098-522-05-47

Web: www.ideo-grafika.com

Інформація про магазин

ideo-frafika.com

Магазин коміксів ideo-grafika.com пропонує читачеві кращі комікси, артбуки та фантастичну літературу.  На наших полицях можна знайти як популярні комікси від провідних американських видавництв Marvel та  DC Comics, так і альтернативні твори американських та європейських митців.

Також ми пропонуємо великий вибір аксесуарів – фігурки, магніти,  наліпки, постери, футболки із символікою із коміксів, відеоігор та серіалів.

Ми гарантуємо якість товара, його якісне пакування та термінову доставку. У разі виявлення дефекта, браку чи невідповідності товара замовленому, ми здійснюємо за власний кошт заміну такого товару.

Кожен товар , що був куплений в нашій крамниці , ви можете повернути  протягом 14 календарних днів, дотримуючись його початкового. Для цього вам треба лише написати нам листа на адресу info@ideo-grafika.com, зазначивши номер замовлення та найменування товара. Вартість доставки в цьому випадку компенсації не підлягає.

Сплатити за замовлення в нашій крамниці можна декількома способами

Готівковий розрахунок

Якщо ви обрали у якості доставки “Самовивіз”, то ви можете розрахуватись готівкою одразу в крамниці

    

Оплата карткою VISA / MasterCard в крамниці

Наша крамниця обладнана банківським терміналом і ви можете зробити оплату за допомогою банківської картки VISA / MasterCard

Оплата карткою VISA / MasterCard при покупці on-line

Для того, щоб оплатити банківською карткою VISA / MasterCard при покупці online оберіть будь ласка спосіб платжа “Платіжна система LiqPay”. Використовуючи цю систему оплати ви також можете виписати рахунок для оплати через термінал ПриватБанку, який буде дійсний протягом 48 годин.

LiqPay12

1399296200_no_privat24

LiqPay12

Оплата через Приват24 при покупці on-line

Для того, щоб сплатити через Приват24 при покупці online оберіть будь ласка спосіб платіжа “Платіжна система LiqPay”. Після переходу на сторінку сервіса LiqPay оберіть опцію оплати через Приват24.

Наложений платіж

При обранні варінта “Наложений платіж” оплата здійснюється при отриманні замовлення у відділенні “Нової Пошти”. Комісію за наложений платіж сплачує покупець.

При обранні оплати наложеним платіжом, якщо покупець не забрав замовлення з поштового відділення протягом 5 діб, то замовлення автоматично повертається продавцю.

5387532783a39be6320d8b0e446adcef

intime2

ukrposhtalogo

Самовивіз

Доставка Поштовими службами

  • Ми відправляємо замовлення до відділення потштових служб  Нова Пошта, Ін Тайм, Укрпошта
  • Доставка здійснюється по терріторії Украиїни за виключенням окупованих теріторій
  • Вартість доставки складає від 20 грн в залежності від обраної поштової служби
  • Вартість доставки сплачую покупець у відділенні поштовї служби при отриманні замовлення
  • Строк доставки 2-5 робочих днів  в залежності від обраної поштової служби
  • Якщо сума замовлення сягає 700 грн і більше – доставка буде безкоштовною

5387532783a39be6320d8b0e446adcef

intime2

ukrposhtalogo